درباره شرکت ما

 

 

درباره آرین پیامک

 

این شرکت در سال1387  فعالیت خود را با برنامه ریزی جامع آغاز کرد. هدف از تاسیس این شرکت ورود به زمینه تبلیغاتی جدید و روز دنیا، در عین حال گسترش هرچه تمام تر آن در بهره گیری از تکنولوژی مدرن و روز که همانا ارسال پیامک (اس ام اس) های تبلیغاتی با استفاده از فناوری اینترنت بوده است. منظور از برنامه ریزی جامع بدان معنا می باشد که، آرین پیامک ، در صدد بکارگیری نیروهای مجرب جهت راه اندازی این سرویس در آمد، به همین دلیل به جای خریداری  نرم افزارهای موجود در بازارامروز، کادر برنامه نویسان و گرافیست هایی با تجربه را استخدام و شروع به طراحی این سیستم از پایه نمود. به همین دلیل از سال1387 الی 1388  به طراحی و ایجاد سامانه (وب سایت) آرین پیامک و سرویس تحت وب پرداخت. از ابتدای سال 1388 اقدام به ارائه سرویس نمود.

 

نامدار شدن آرین پیامک ، با مدد ارائه کیفیت بسیار بالای این سرویس به مشترکان ، به روز شدن اطلاعات و ماژول مورد احتیاج مشترکان و ارائه خدمات جدیدتر، نه تنها منطبق با ارائه کنندگان این سرویس در سطح بین المللی، بلکه با ایده های نوین قادر به جذب کادری وسیع تر و مجرب تر و همانا جذب مشترک بیشتر شد. این بدان معناست که آرین پیامک  توانست تنها پس از گذشت ۱ سال تا به امروز (1390 الی 1389) میانگین6500  مشترک را به خود اختصاص دهدو به تبعه آن تعداد پیامک های ارسالی به رقمی حدود 30000000 رسیده است.

 

این شرکت به عنوان نماینده اصلی اپراتور شرکت ارتباطات سیار قادر به متصل بودن مستقیم به بخش اپراتور ارسال پیامک های شرکت ارتباطات سیار  با پیش شماره های 1000/2000/3000/5000/9000می باشد.