اعطای نمایندگی

 

 نمایندگی با امکان Rebranding سامانه :  

 

 
نمایندگی Rebrand با یک Domain اختصاصی با نام تجاری نماینده (به عنوان مثالyoursms.com)

در تمامی بخش های سامانه پیامک (صفحه ورودی سامانه ، بنر ، صفحات داخلی ، آدرس پشتیبانی و ...) تصاویر و نام شرکت شما نمایش داده شده و Copyright سامانه به نام تجاری شما تغییر پیدا می کند

شما می توانید با اسم شرکت خودتان SMS Panel بفروشید و با مشترکین خود در ارتباط باشید (بدون اینکه هیچگونه نام و اطلاعات تماسی از شرکت دیگری در میان باشد.)


شما می توانید بر اساس امکانات و ماژول های موجود در پنل اصلی نسبت به درست کردن پکیج ها و بسته های مختلف (مثلا با تعیین شامل بودن یا نبودن آن بسته به ماژول X) با سلیقه و استراتژی خود اقدام نمایید. به عنوان مثال بسته های برنزی ، نقره ایی ، طلایی و ...  بوجود آورید که هر کدام از آنها شامل یکسری از ماژولها و امکانات بوده و هر یک قیمت متفاوتی داشته باشند و یا برای تک تک ماژول ها قیمت جداگانه ایی تعیین کنید.


با توجه به اینکه شما خطوط اختصاصی 1000/2000/3000/5000/9000 را از ما با کمترین قیمت خواهید خرید ، خودتان می توانید برای این خطوط قیمت گذاری کرده و نسبت به تعیین سیاست مدت زمان واگذاری خط (یکساله ، دوساله ، مادام و ...) اقدام نمایید.


شما می توانید بر اساس جدول ویژه تعرفه ارسال ، اعتبار ریالی ( جهت ارسال SMS ) از ما خرید کرده و خودتان نسبت قیمت گذاری برای مشترکین خود اقدام نمایید.


شما می توانید در هر لحظه از شبانه روز ، از طریق پورتال اختصاصی نمایندگی خودتان و به صورت آنلاین و در کمترین زمان ممکن برای مشترکین خود پنل بسازید ، اعتبار شارژ کنید ، امکانات سامانه آنها را تغییر دهید ، ارسال و دریافت های آنها را ببینید و ... و یا در صورتی که خودتان به تعداد پنل بیشتر و یا شارژ اعتبار و ... نیاز داشتید به صورت آنلاین از ما خرید کرده و همان لحظه به سرویس مورد نظر دسترسی پیدا کنید.

  
تمامی پرداخت های مشترکین شما ( بابت شارژ اعتبار و ... ) به حساب های خود شما که در سامانه تعریف خواهید کرد واریز می شوند                          و شرکت آرین پیامک  هیچگونه دخل و تصرفی در این زمینه نخواهد داشت.


شما هیچ هزینه ایی جهت سرمایه گذاری ، برنامه نویسی ، توسعه محصول ،اجاره و نگهداری سرور و ... و نخواهید پرداخت و مسئولیت تمامی این موارد بر عهده شرکت آرین پیامک  می باشد. شما صرفا می بایست در شهر خود نسبت به تبلیغ محصول خودتان اقدام نمایید و با مشترکین خود در ارتباط باشید.


شما از حمایت شرکت آرین پیامک در رابطه با ایده های فروش ، نحوه قیمت گذاری ، کمک به تحلیل بازار منطقه ایی شما ، بررسی شرایط تجاری شما ارائه مشاوره و راه کارهای تجاری خاص ، نمونه قرارداد مشترکین و فرم های مربوطه ، اطلاعات لازم جهت تولید بروشور اختصاصی خودتان و ... بهره مند هستید.  


تمامی به روز رسانی ها و ارتقاء های فنی سامانه توسط شرکت ، برای شما و مشترکین شما بصورت رایگان در دسترس خواهد بود.
در یک جمله این طرح تجارت بی دردسری است که تمامی ابعاد آن با سلیقه و مدیریت شما برنامه ریزی و اجرا خواهد شد. 


 

 

 

   کلیات امکانات از دید فنی : 

 
ساخت و مدیریت قالب های دسترسی سامانه ها بر مبنای دسترسی به ماژول ها

( ایجاد بسته های متنوع قابل فروش )

مشاهده لیست Panel های ایجاد شده به همراه تنظیمات و ویراش کامل آنها (تنظیم شماره اختصاصی ، پیشوند نام ها ، تغییر تعرفه ها ، افزایش/کاهش اعتبار ، تغییر سطوح دسترسی ، فعال/غیر فعال کردن مشتری ، تغییر مشخصات کاربری مشتری ، تغییر نام کاربری و رمز عبور و ...)
تعریف پکیج و تعرفه گذاری هزینه های ارسال بر اساس تمامی اپراتورهای فعال در کشور(همراه اول،ایرانسل،تالیا) ، مشترکین Panel ها و...
نظارت کامل بر عملکرد Panel های ساخته شده (لیست شماره های موجود در دفتر تلفن آنها ، مشاهده کامل تمامی ارسال ودریافت های آنها و ...)
اطلاع رسانی به مشترکین Panel ها از طریق موارد ذیل : ( که در پنل های مشترکین نمایش داده می شود )


بهره مندی از تخفیفات ویژه جهت خرید خط اختصاصی SMS و تعرفه های شارژ اعتبار ارسال


و ده ها قابلیت دیگر


امکانات و ماژول های پنل های تولید شده توسط شما (Rebrand Agent) : 


تمامی SMS Panel های ساخته شده توسط پنل اصلی نماینده ، ضمن بهره مندی از تمامی آپدیت های رایگان شرکت ، بسته به نحوه تعیین قالب های دسترسی توسط مدیر می توانند شامل این موارد باشند.

 

نمونه ای ازورودی های نمایندگی Reberanding

        

        

  

بخشی از آنچه نمایندگی ویژه  آرین پیامک را با سایر سامانه ها متمایز می کند:

 

  مناسب ترین تعرفه خرید پیامک و خطوط اختصاصی

  

 امکان کاهش تعرفه پس از افزایش ترافیک

  

 تخفیف ویژه جهت خرید رنجی خطوط

  

 پشتیبانی 24 ساعته از طریق تماس تلفنی و ارسال تیکت پشتیبانی!

  

 اتصال به تمام اپراتورهای پیامکی

  

 عدم دریافت تمدید سالیانه

  

 امکان ثبت نام آنلاین برای تمام نمایندگان به صورت رایگان

  

 امکان درج لوگو، نمایه و ثبت ترمینال مجزا برای هر نماینده

  

 تعامل نزدیک با نمایندگان

  

 خطوط رند اشتراکی از تمامی اپراتورها به صورت رایگان

  

 عدم نیاز به اتصال درگاه بانکی و سرمایه گذاری نماینده

  

فعال بودن شارژ آنلاین برای تمامی سطوح کاربری و نمایندگی و واریز سود به حساب نماینده

 

  هزینه ها و نحوه همکاری : 


هزینه  قرارداد حق نمایندگی معادل 5.000.000 ریال می باشد.

 

-  تعرفه فوق جهت ارسال SMS به تمامی اپراتورهای فعال در کشور (همراه اول ، ایرانسل و تالیا) می باشد.


-  دریافت SMS در حال حاضر رایگان می باشد.